מכירים את הקבוצות שיפגשו אתכם במסלול

 

במסגרת שיתוף הפעולה של הסובב עם קבוצות הריצה ישנם כמה קבוצות שאופן מסורתי לוקחות על עצמן את ניהול תחנות הסובב

 

קבוצתו של אביפל (פנו) קוטר 

רץ מרתון ואולטרה ותיק, בעל תואר שני (M.A) בחינוך גופני ותואר ראשון בסוציולוגיה, אנתרופולוגיה וחינוך גופני. 

מאמן קבוצות ויחידים כ-15 שנים במסגרות וברמות שונות – החל מאלו שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם הריצה ועד לרצי אולטרה מרתון.

בעלים של מועדון הריצה "פנו דרך", שהוקם לפני כ-11 שנים ומונה כיום 6 קבוצות ריצה: פנו דרך עמקים, פנו דרך רמת ישי/ טבעון ,פנו דרך מגידו, פנו דרך חיפה, פרויקט פנו דרך לירושלים בפנימיית מאיר שפיה ופנו דרך אולטרה.

החל מ-2012 מוציא פנו קבוצות למרוצי אולטרה בחו"ל בהדרכתו ובליווי מקצועי ולוגיסטי מלא.

טלפון ליצירת קשר – 054-4482260 – אי – מייל – [email protected]  

 

 

מועדון רצים עם הרוח בהובלת יובל שרביט וסיגי בן יוסף הוקם בשנת 2013 בגן יבנה וכיום הוא כולל כ-120 מתאמנים מגן יבנה, אשדוד ומושבי הסביבה ב-5 קבוצות, 4 קבוצות מבוגרים מרמת מתחילים עד לרצי מרתון ואולטרה מרתון וקבוצת ילדים ונוער.
המועדון מתמקד בעיקר בריצות שטח ומחשיב את ההנאה מהאימונים ומהחברותא לא פחות מאשר את ההישגים.
יובל יחד עם סיגי בן יוסף וצוות המאמנים, מנחילים את אהבתם לריצה, ולספורט בכלל, לחברי המועדון מתוך ניסיון אישי רב, ועם דגש על טכניקת ריצה, תזונה ואימונים משלימים לריצה.
האימונים במועדון מגוונים וכוללים אימוני מהירות וכוח, יוגה, סדנאות, הרצאות וריצות משותפות עם מועדוני ריצה אחרים. בנוסף, המועדון לוקח חלק פעיל בפעילויות ואירועים חברתיים ובחינוך לקידום הספורט בקהילה.
החברים במועדון (שהם באמת קודם כל חברים) רצים בהנאה, ועל הדרך מגיעים להישגים מרשימים, אישיים וקבוצתיים, באימונים ובמרוצים, בארץ ובעולם.
רצים עם הרוח –  מועדון שהוא בית.

 

המדבשים 

מי שלא מכיר אותנו בטוח חושב שמישהו עשה שגיאת כתיב בשם הקבוצה.

אז זהו שלא…  הרעיון שמאחורי שמה של הקבוצה "המדבשים"  הוא שילוב בין המילה לדווש לבין המילה דבש כלומר לדווש בהנאה ובכיף, זהו המוטו וזוהי הרוח של הקבוצה. 
הקבוצה הוקמה לפני כשלוש שנים במטרה להיות בית ומסגרת לחברים החולקים אהבה לאופניים ולספורט הרכיבה הקבוצה מנוהלת ע"י ועד מנהל המונה 4 חברים הפועלים בהתנדבות.
במהלך שנות הפעילות קלטה הקבוצה והכשירה רוכבים רבים ללא כל בסיס וידע מוקדם ברכיבה תוך ביצוע הדרכות בטיחות דגשי תזונה בספורט והכשרה טכנית בסיסית לרוכבים. 

במסגרת הפעילות של הקבוצה החברים מבצעים אימונים משותפים ורכיבות שבת מאתגרות תוך הקפדה על בטיחות וסטנדרטים גבוהים.
בנוסף מקיימת הקבוצה תוכנית ארועים שנתית עשירה הכוללת הדרכות  אתגרים של רכיבה לאילת וטיפוס לחרמון כמו גם מסיבות ופעילויות גיבוש.
הקבוצה פועלת בתמיכה של רשת האופניים  ROSEN & MEENTS  וסניף הרשת בקריות.

הנהלת הקבוצה:  אריה ברוך ואיזנברג יעקב​

הקבוצה פועלת באיזור הצפון בסיס היציאה לרכיבות בקריות .

>> טלפון לפרטים 052-9202353

 

מועדון SUMMIT הוקם מתוך אהבת הבריאות, הספורט והריצה בפרט. ההבנה של ענף ריצות השטח המגוונות הובילה אותנו לייסד מרכז אימונים ייחודי ומקצועי המהווה בסיס לקהילת רצים ושוחרי שטח. הבסיס הערכי של הקהילה שלנו נשען על שלושה ייסודות:

חיבור לטבע

חיבור האדם עם הטבע

כשם שההרים והמדבריות מקבלים אותנו כמו שאנחנו, כך אנו דואגים לעולם שבמרחביו אנו מתאמנים, רצים ומתחרים. כחלוצי ענף ריצות השטח בארץ, מוטלת עלינו האחריות לשמור על הסביבה שלנו ולסייע ככל שנוכל בחינוך למודעות סביבתית ושמירה על הטבע. אנחנו חלק מהמארג החי, הצומח והדומם שסביבנו. לעולם נתנהג כאורחים מסבירי פנים בכל סיבה אליה ייקחו אותנו ליבנו ורגלינו. תמיד נעזוב כלעומת שבנו ולא ניקח איתנו דבר מלבד החוויות.

פיתוח יכולות פיזיות

פיתוח היכולות הפיזיות והנפשיות של המתאמן

כל המתאמנים שלנו, החל מהרצים ההישגיים ועד לאלה שבאים רק לטעום ולגוון, עוברים תהליך של גדילה ולמידה במועדון המספק מעטפת מקצועית וחברתית. השמיים הם (לא!) הגבול.

קהילתיות

חיבור קהילות 

שפת הריצה מיישרת קו עם כולם. אנו מקדמים את פני כל רצי השטח באשר הם. כשם שההרים לא מבדילים בין דת, גזע, מין, מעמד סוציו-אקונומי ושפות שונות, כך גם אנחנו. על בסיס שפת הריצה אנו שואפים ליצור בקהילתנו דו-שיח תומך ומכבד ובונים קשרים בין אישיים חזקים וארוכי טווח. עולם ריצות השטח מטפח יוזמה ומנהיגות ומביא לביטוי את מיטב התכונות שבנו.

לפרטים כנסו לאתר שלם SUMMIT – https://www.summitclub.co.il/ או בטלפון מול אילן פריש – 052-6480649

 

 קבוצת אדרנלין בניהול שרונה מאייר

אדרנלין הינו מועדון ריצה הפועל בצפון הארץ בגליל המערבי. במסגרת המועדון מתקיימים אימוני ריצה, שיפור היכולת האירובית ואימוני כח וגמישות. האימונים מתאימים לכל מין וגיל. האימונים מתבצעים בקבוצות וכן במסגרת אימונים אישיים.

כל מתאמן זוכה ליחס אישי ונבנית עבורו תוכנית אישית המתאימה לגילו, מצב הכושר שלו וע"פי המטרה שהציב לעצמו. האימונים מותאמים לרצים המעונינים בכושר בסיסי וריצות לשם החוויה ועד לרצים המעונינים להשתתף בתחרויות מרתון.

לפרטים צרו קשר עם שרונה  – 050-6592112

 

 

 

 

 

 

 

 סטודיו 2Aim נוסד בשנת 2009 על ידי עידן אלמוג, פיזיולוג במאמץ, אולטראמרתוניסט ומאמן מוביל בתחומו, בעל  20 שנות לימוד, עבודה  וניסיון בינלאומי ברחבי העולם כמו – צרפת, ארה”ב, מאוריציוס, מקסיקו, הודו ואוסטריה.

הידע הקיים בסטודיו 2Aim מתחלק ל-3 תחומים עיקריים:

1. מחלקת כושר ותזונה – הפונה לנשים, גברים וצעירים, המעוניינים\ות לעשות שינוי ולקיים אורח חיים בריא.
2. מחלקת ספורט המתמחה בטיפול ושיקום למבוגרים, צעירים ונוער, המתמודדים עם החלמה ממחלות קשות, ניתוחים, בעיות קשב וריכוז ועוד.
3. הכנה לריצות שטח ואולטרה מרתון – בניית תכניות אימון כהכנה לריצות שטח ואולטרה מרתון.